13891.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. Budapest., 1928, Franklin-Társulat. Kopottas, foltos kiadói aranyozott egészvászon kötésben, némileg sérült gerinccel, 330+389 p. A kötése sérült, laza.