13715.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Rab Gusztáv: Mentont ajánlanám. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 332 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Dedikált példány!