13895.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky V. CS. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, 140 p. A borítója kopottas. A kötése sérült, és egy ív, valamint további lapok kijárnak belőle. Az utolsó lapon bejegyézsek.