13809.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben