13900.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Bp., é.n., Dr. Szabó (Légrády) 219 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén apró sérüléssel.