13478.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 323 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.