13477.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A gerince kopottas.