13473.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891, Királyi Magyar Természettudományos Társulat. Néhol kopottas kiadói egészvászon borítóban, 574+488 p. Az I. kötet fordítva van kötve, de alapvetően jó állapotban.