13481.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. Ford. Littke Aurél. II. kötet. Tengerentúli földrészek. 195 szövegközi térképecskével és diagrammal 462 p. Bp., 1926, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói, kék félvászonkötésben, jó állapotban. A gerinc enyhén sérült.