19080. 269. Gelaufene Fernauktion Juwelen
30 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván