1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem, cserélt füllel, nem korabeli mellszalaggal T:3 Hungary 1873. "War Medal" Br military medal, with replaced ear and not contemporary ribbon C:F
NMK 231.
1873. "Hadiérem" aranyozott Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül és fül T:3,2-
Hungary 1873. "Military Medal" gilt Br medal without ear and ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon and ear C:F,VF
NMK 231, 249.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" gold plated Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 246.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül.+ 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN T:2-,3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon and suspension ring + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon and suspension ring. Sign.:BERÁN L. C:VF,F
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem korabeli mellszalaggal (34mm) T:2- k., ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not contemporary ribbon (34mm) C:VF scratch, edge error
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül, erős peremhiba + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal (34mm) T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon (34mm) C:XF
NMK 249. var.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon + 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:XF,F
NMK 249,269.
1911. "Ezüst Katonai Érdemérem" Ag kitüntetés karikán és peremen jelzéssel, mellszalag nélkül T:2 ph.
Hungary 1911. "Silver Military Merit Medal" Ag decoration, on the ring and on the edge with hallmark, without ribbon C:XF edge error
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph.
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error
1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalaggal. Szign.: LEISEK + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és kardok nélkül + 1917. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján kardokkal" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign: KAUTSCH + Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon szalagsávval + fotó képeslap a kitüntetések feltételezhető tulajdonosáról T:2
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with ribbon. Sign: LEISEK + 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn + 1917. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon + 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords" gold plated Br decoration without ribbon and swords + 1917. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign: KAUTSCH + Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon + photo postcard of the presumable owner
NMK 129.,137.,246.,295.,323.