Keramiken Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1360878
11054
270
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, apró gyártási máz hibával, jelzett, m:24,5 cm 1361517
11055
270
Art-ceramics
Rusói István (1914-1980): Ádám és Éva, kályhacsempe, pirogránit, jelzett, lepattanásokkal, 27×27 cm
1109568
11056
270
Art-ceramics
1109645
11057
270
Art-ceramics
1338301
11058
270
Art-ceramics
Puttós gyertyatartó, kerámia, kézzel festett, olasz, javított,kis lepattanással, 46cm
1305544
11059
270
Art-ceramics
1090119
11060
270
Art-ceramics
cca 1960 Carstens Tönnieshof padló váza, jelzett, apró mázhibákkal, kézzel festett, m:45 cm 1364615
11061
270
3200
Art-ceramics
Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos halas kancsó, mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 1362947
11062
270
Art-ceramics
Kováts Lajos fekete mázas kerámia bonbonier, jelzett, karcolásnyomokkal, d: 18 cm, m: 13 cm 1368043
11063
270
Art-ceramics
Jelzett NDK mázas retró kerámia váza, hibátlan, m: 18 cm. 1366878
11064
270
Art-ceramics
Őz suta és gidája, jelzett mázas kerámia figura, hibátlan, m: 14 cm
1366896
11065
270
Art-ceramics
Fiú esernyővel, Hummel másolat, kézzel festett kerámia figura, kopottas, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF