Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1375294
10500
271
Ex libris - small-graphics
AS jelzéssel: hajókirándulás Tahiba. Linómetszet üdvözlőlap. Linómetszet, papír, jelzett a linón 1374938
10501
271
Ex libris - small-graphics
1370402
10502
271
Ex libris - small-graphics
2 db ex libris (Georg Barlösius, Otto Barth), színes klisé, ill. színes litográfia, papír, az egyik jelzett, különböző méretben 1374996
10503
271
Ex libris - small-graphics
Jaro Beran (1892-1962): Ex Libris, Dr. Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm
1368908
10504
271
Ex libris - small-graphics
Bér Dezső (1875-1924): Ex libris Székely Alice. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×8 cm 1374837
10505
271
Ex libris - small-graphics
Bíró Mihály (1886-1948) : Ex libris Hajdú Péter. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11×6 cm
1378210
10506
271
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): BUÉK Réthy István, alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzett, 8,5×7,5 cm
1378164
10507
271
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): 3 db alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzettek (az egyik szignózva), különböző méretben
1368846
10508
271
Ex libris - small-graphics
Georg Broel (1884-1940): Ex libris H.Horch. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×10 cm
1375217
10509
271
Ex libris - small-graphics
Csiby Mihály (1922-2016): Ex libris Hegedűs Ibolya. Linó, papír, jelzett, 9,5×6 cm
1335488
10510
271
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): Buék 1975. Színes linó, papír, jelzett, 9×13 cm
1374989
10511
271
Ex libris - small-graphics
Juan Estiarte (1901-1986): Ex libris Sebatia Gasch. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF