Keramiken Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1375902
11080
271
Art-ceramics
Gergely István (1939-2008): Orbán Balázs. Festett gipsz falikép, jelzett, lepattanásokkal, 29×27 cm
1375898
11081
271
Art-ceramics
Gergely István (1939-2008): Apáczai Csere János. Festett gipsz falikép, jelzett, apró lepattanásokkal, 29×27 cm
1370321
11082
271
4600
Art-ceramics
F.K. monogrammal: Fájdalom. Festett égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m:17 cm 1339750
11083
271
Art-ceramics
Gránit golden retriever, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 36,5x19 cm 1373873
11084
271
Art-ceramics
Madonna a kis Jézussal falikép, apró hibákkal, jelzés nélkül, festett kerámia, 28×22 cm
1341335
11085
271
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos kis váza, repesztett mázas, apró máz hibával, jelzett, m:11,5 cm 1376877
11086
271
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos kerámia dísztál, lepattanással, matricával jelzett, 19x10 cm
1376242
11087
271
Art-ceramics
1982 Karcag feliratú Miska kancsó, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 33 cm.
1339293
11088
271
Art-ceramics
Fehér mázas kerámia fonott kosár, máz alatti repedésekkel, m: 11 cm
1339330
11089
271
Art-ceramics
Rózsával díszített kék kerámia vázácska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
1170180
11090
271
Art-ceramics
Kerámia hamutál mini vázával, a vázán apró lepattanással, m: 8,5 cm; d: 20 cm
1370978
11091
271
Art-ceramics
Jelzett (GY.E) mázas kerámia figura, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF