Márton Lajos (1891-1953): Jubileumi Márton-album 1906-1936. Litográfia-sorozat. Budapest, [1936], A szerző sajátja. Zsinórral fűzött, illusztrált papírborítóban. A művész aláírásával. A gerince ragasztott! / Jamboree album with 80 drawings of Lajos Márton
Farkas, Julius von: Gärende Seelen. Eine Erzählung aus dem ungarischen Jugendleben. Berlin, 1923, Der Weiße Ritter Verlag, 136 p. A szerző által dedikált: Paczolay György pájamunkája jutalmaképen cserkésztestvéri köszöntéssel, Berlin, 1923. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With the author's dedication and signature. In a bit worn out half linen binding, otherwise in go...