13656.
271. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Belkereskedelmi szállítási vállalat 1. sz. üzemegység története 1949-1969. Budapest, 1970. Félvászon kötés, 151 p.