2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1908 A svédrendszerű torna nevelési alapgyakorlat. I. rész. Szabadgyakorlatok. Budapest, Stephaneum. pp.:106, Kissé viseltes foltos egészvászon kötésben