Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1396303
10573
273
Ex libris - small-graphics
Soerensen, Poul (1896-1969) (?): Ex libris Vagn Glemmensen, linó, papír, jelzett a dúcon, 16,5×13 cm
1396306
10574
273
Ex libris - small-graphics
Maria Leboroni (?-?) : Ex libris, linó, papír, jelzett, 7x10cm 1396304
10575
273
Ex libris - small-graphics
Kollmann Jenő (1904-1974) : Ex libris, litho, papír, dúcon jelzett, 7x5cm 1396299
10576
273
Ex libris - small-graphics
André Gastmans (?-?) : Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 7x4cm
1396307
10577
273
Ex libris - small-graphics
Kovács Csilla(?-?) : Ex libris, linó, papír, jelzett, 10x7cm
1396302
10578
273
Ex libris - small-graphics
Csiby Mihály (1922-): Virág, linó, papír, jelzett a dúcon, 11x7 cm.
1396309
10579
273
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Kaktuszok, linó, papír, jelzett, jelzett a dúcon, 6x5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF