Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1390848
273
38000
Ajtai Tamás (1952-): Sejtelmes viszony. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm
1309481
10001
273
26000
Altorjai Sándor (1933-1979): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×60 cm
1390948
10002
273
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
1391276
10003
273
F. Antal Elemér (1896-1991): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm 1306131
10004
273
1316067
10005
273
1390812
10006
273
4800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Nápolyi utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32x22 cm
1389512
10007
273
Badacsonyi Sándor (1949-): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 30×27 cm 1393536
10008
273
Bajor Ágost (1892-1958): Békét 1940-ben. Akt, Újévi üdvözlőkártya, benne Bajor Ágostonné jókívánságai ismeretlennek. Rézkarc, jelzett, papír, 12x13cm
1394001
10009
273
Bakányi Gyula (1955-): Vihar előtt.Tus, papír, jelzett, 21×29 cm
1390292
10010
273
Balla Attila (1963-) grafikái: tusok, nyomatok, összesen:16 db, közepes állapotban, legtöbb üvegezett keretben, 18×27-37×31 cm
1390308
10011
273
Balla Attila (1959-): Mozgólépcső. Mélynyomás, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF