Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1394442
10108
273
Kassák Lajos: Képarchitectura. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1392282
10109
273
Kató jelzéssel: Gőzhajók az Erzsébet hídnál. Olaj, karton, foltos, keretben, 60×80 cm
1390432
10110
273
Kádár jelzéssel: Meditálás. Akvarell-tus, karton, 22×13 cm 1392730
10111
273
Kádár jelzéssel: Havazás után, olaj, farost, keretben, 31,5×51 cm 1245942
10112
273
Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22x17cm
1306135
10113
273
Károlyi Ernő (1923-): Apacs, tempera, papír, üvegezett fa keretben, 49,5×34 cm
1390221
10114
273
Kéri Imre (1945-): Csend. Rézkarc (16/50), papír, üvegezett keretben 37×47 cm 1323862
10115
273
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Szobabelső, Ceruza, papír, jelzés nélkül, 24×33 cm
1392170
10116
273
KK jelzéssel: Templom madárkákkal. Ceruza-filc , papír, 31×24 cm
1392167
10117
273
KK jelzéssel: Templom. Ceruza, papír, 37×24 cm
1338749
10118
273
Kletz László (1950-): Keresztelés. Szitanyomat, papír, sérült, 40×31 cm
1394031
10119
273
Kmetty jelzéssel: Pipás csendélet. Olaj, karton, 33×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF