Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1394414
10156
273
Nemes-Lampérth József: Táj 1914. Szitanyomat. Készítette 1979-ban 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 55x85 cm
1364354
10157
273
Németh jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 59×41 cm
1112606
10158
273
Cs. Németh Miklós (1934-2012): John Lennon, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×23,5 cm 1302395
10159
273
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Találkozás. Tempera, karton, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm
1296473
10160
273
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Akt. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 27x20 cm
1359580
10161
273
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, tempera, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
1391161
10162
273
8500
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Ölelkezők. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×7 cm
1391166
10163
273
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Egzotikus lány. Olaj, karton, jelzett, 54×37 cm
1310620
10164
273
1306002
10165
273
1310217
10166
273
1389487
10167
273
Nyári Lóránt (1928-1982): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, 25×53 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF