Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1240970
10192
273
Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x15-25x20 cm között. 1352509
10193
273
Somogyi János (1928-2010): Tengerpart. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×62 cm 1302315
10194
273
1394034
10195
273
Spányi jelzéssel: Halászó gólya. Olaj, vászon, keretben, 50×74 cm
1297280
10196
273
1272981
10197
273
1309368
10198
273
Sugár Gábor (1976- ): Réti sas. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
1394021
10199
273
A. Sveet jelzéssel: Vitorlások a tengeren. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 40×50 cm 1296464
10200
273
Swierkiewicz Róbert (1942-): 2 db kép: A súgó. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett, 12x19 cm és Szaglászó. Tus, papír, paszpartuban, jelzett, 17x14 cm
1391152
10201
273
15000
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 79×55 cm
1283959
10202
273
1221619
10203
273
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF