Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1391178
10012
273
34000
Balla Béla (1882-1965): Faluszélén. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 36×49 cm 1390304
10013
273
Balla Attila (1959-): Elveszettek. Tus-kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 53×44 cm 1394012
10014
273
Bauer jelzéssel: Fél akt. Rézkarc, papír, szakadásokkal, 17×13 cm
1348888
10015
273
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 23x31 cm 1374092
10016
273
1393729
10017
273
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, fa keretben, 22x32 cm 1393726
10018
273
Bánfi jelzéssel: Balatonföldvár. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm 1321921
10019
273
1370286
10020
273
Benczúr jelzéssel: Madár. Olaj, karton, keretben, 32×14 cm 1370271
10021
273
Benczúr jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon-karton, keretben, 20×23 cm 1394429
10022
273
Berény Róbert: Fegyverbe. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm 1392286
10023
273
Berkes jelzéssel: Városi forgatag. Olaj, falemez, foltos, keretben, 60×75 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF