Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1368330
10240
273
Zuppán jelzéssel: Csónak és utasai. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 7×12 cm 1375915
10241
273
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó nő. Olaj, farost, 25×20 cm 1375921
10242
273
Olvashatatlan jelzéssel:Téli részlet. Olaj, farost, 25×20 cm 1375923
10243
273
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy táskával. Olaj, farost, 25×20 cm 1392763
10244
273
Olvashatatlan jelzéssel: Gyerekek a parton. Olaj, farost, 20×25 cm 1392768
10245
273
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, 30×20 cm 1393993
10246
273
Olvashatatlan jelzéssel: Dürnstein. Színezett rézkarc, papír, 10×7 cm
1390222
10247
273
Olvashatatlan jelzéssel: Sopron, bencés templom. Vegyes technika, papír, jelzett, 12x8,5 cm 1394971
10248
273
Olvashatatlan jelzéssel: Das alte Rathaus zu München. Fametszet, papír, 61x48 cm 1361464
10249
273
Olvashatatlan jelzéssel: Horgászat, olaj, karton, vetemedett, keretben, 19x28cm 1353967
10250
273
Olvashatatlan jelzéssel: Asszony az erdei úton. Olaj, vászon, keretben, 30×43 cm
1324420
10251
273
Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF