Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1354616
10265
273
Jelzés nélkül: Fenyősor a kúriánál. Olaj, karon, keretben, 28×40 cm 1361624
10266
273
Jelzés nélkül: Kikötő, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 21,5×32 cm
1311379
10267
273
Jelzés nélkül: Erdei tavacska. Olaj, vászon, sérült, keretben, 60×80 cm
1395082
10268
273
Jelzés nélkül: Elmélkedő. Tempera, papír. 40×58 cm
1393636
10269
273
Jelzés nélkül: Foglyok. Vegyes technika, papír, sérült, 29×42 cm
1395473
10270
273
Jelzés nélkül: Férfi portré. Szén, papír, apró szakadással, 60×41 cm
1395127
10271
273
Jelzés nélkül: Bűnös ruha tervek. Kollázs, papír, 57×37 cm 1393078
10272
273
Jelzés nélkül: Faluszéle. Olaj, falemez, keretben, 28×42 cm 1393369
10273
273
22000
Jelzés nélkül: Mahakala. Festett selyem kép. Üvegezett keretben, 96×68 cm
1393083
10274
273
36000
Jelzés nélkül: Körösfői templom. Olaj, karton, foltos, üvegezett keretben, 60×50 cm
1391658
10275
273
Jelzés nélkül: Házak. Linó, papír, üvegezett keretben, 23×15 cm
1391592
10276
273
Jelzés nélkül: Az emberi test. Rézkarc, foltos, papír, üvegezett keretben, 35×46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF