Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1277575
10036
273
Borbély Gizella (1920-1994): Naplemente. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 46×33 cm
1390993
10037
273
Bordás Ferenc (1911-1982): Nő gyümölcsös tállal. Színes linó, papír, jelzett, 18×12 cm 1324009
10038
273
Borsodi jelzéssel: Várkapu. Akvarell, papír, foltos, gyűrődéssel, 28×37 cm
1356738
10039
273
Borsos Miklós: Tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
1391462
10040
273
Borsos Miklós (1906-1990): Öreg halász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×33 cm 1311770
10041
273
Borsos Miklós (1906-1990): Az öreg hídon. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm
1390580
10042
273
Bortnyik jelzéssel: Alakok. Linó, papír, üvegezett keretben 11×8 cm 1394432
10043
273
Bortnyik Sándor: Szitanyomat. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1394436
10044
273
Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1394434
10045
273
Bortnyik Sándor: MA címlap. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1395601
10046
273
Czigény Antal (?-?): Kukoricahántás. Olaj, vászon, sérült, keretben, 29×24 cm
1395597
10047
273
Csanády András(1929-): A domb felöl. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF