Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1125246
10060
273
1125242
10061
273
1206439
10062
273
1056438
10063
273
Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm
1312578
10064
273
Ék Sándor (1902-1975): Legyilkolva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Hátoldalán Ék Sándor érdekes feljegyzésével. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
1312530
10065
273
Ék Sándor (1902-1975): Memento. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Paszpartuban, képméret:28x45 cm
1312551
10066
273
1312545
10067
273
Ék Sándor (1902-1975): Elhagyatva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, képméret:29x40 cm
1056442
10068
273
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Fej tanulmány. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű.
Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm paszpartuban 1213767
10069
273
Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Rézkarc, papír, jelzett, 40×20 cm 1389483
10070
273
Élesdy István (1912-1987): Fasor. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
1390910
10071
273
Élesdy István (1912-1987): Házak a folyóparton. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF