Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1308701
10072
273
Éliás jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
1391466
10073
273
F.Farkas Tamás (1951-): Kristály (1986). Szitanyomat, papír, jelzett, 31×26 cm
1390797
10074
273
Farkasházy jelzéssel: Kőhíd. Olaj, karton, sérült, 40×60 cm 1323610
10075
273
Farsang Sándor (1945-2015): Városi lét. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×50 cm
1389356
10076
273
Feldmann Tibor (1945-1995): Öregember 1975. Olaj, farost, jelzett, keretben, apró hibákkal, 67×28 cm
1392153
10077
273
40000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm
1310895
10078
273
Fisch jelzéssel: Liget. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×38 cm
1389270
10079
273
FK jelzéssel: Velencei turisták. Olaj, vászon, 44×34 cm
1326070
10080
273
Floris András (1948 -): Holdfényben II. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×16 cm
1326066
10081
273
Floris András (1948 -): Holdfényben. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×16 cm
1341955
10082
273
1392224
10083
273
Gábor jelzéssel: Hegedölő lány. Ceruza, papír, 42×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF