10077. 273. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
40 000 HUF 108,11 EUR, 117,65 USD
0 HUF
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván