Kass János (1927-2010): Budapest 1968. Rézkarc próba (1/5), papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/273/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kass-Janos-1927-2010-Budapest-1968-Rezkarc-proba-15-papir-jelzett-foltos-19C39728-cm~II1391460
1391460
10106
273
Beschreibung: Kass János (1927-2010): Budapest 1968. Rézkarc próba (1/5), papír, jelzett, foltos, 19×28 cm