10256. 273. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF 43,24 EUR, 47,06 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, antik hibás keretben, 54×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván