Gläser Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1376065
11191
273
Glass-objects
Régi tejesüveg, hibátlan, "Absulutely pure milk" felirattal, m:28,5 cm 1394862
11192
273
Glass-objects
Cseh díszváza, több rétegű,csiszolt, gravírozott, apró karcolásokkal, jelzés nélkül, m:30 cm
1392410
11193
273
Glass-objects
Őzike üvegfigura, préselt üveg, kis sérüléssel, h: 14 cm.
1392444
11194
273
Glass-objects
4 darabos üvegtétel, (2 váza, 1 parfümös üveg, 1 üvegdísz), különböző méretben és minőségben. 1275333
11195
273
Glass-objects
Kék, háromszög formájú üveg. 0,5L / 33 cm
1361350
11196
273
Glass-objects
1244397
11197
273
Glass-objects
Antik talpas emlék pohár, viasszal? díszített, üveg hibátla, viasz több helyen sérült, m:11,5 cm
1016537
11198
273
Glass-objects
Gömb alakú kanócos üvegmécses, hibátlan, d: 9 cm
1340772
11199
273
Glass-objects
Gömb alakú kanócos üvegmécses, hibátlan, d: 9 cm 1350286
11200
273
Glass-objects
Fém fedeles üveg söröskorsó (0,4), a fedélen "Karl Siebert "Zur Post" Möckern" gravírozással, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 1350476
11201
273
Glass-objects
Dekoratív üvegváza, színezett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 1350249
11202
273
Glass-objects
Rastal fémfedeles üveg söröskorsó (0,25 l), jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF