12810. 273. Gelaufene Fernauktion Landkarten
3 000 HUF
0 HUF
Kozma Gyula: Képes földrajzi atlasz. [Bp.], 1906, s. n. Későbbi vászonkötésben, címlapja hiányzik, kissé megviselt, erősen restaurált lapokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg