Uhren Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244931
11254
273
Watches
Gazdagon díszített puttós óraház, réz, sérült, m: 22,5 cm
1244927
11255
273
Watches
Szecessziós, festett fém órakeret, benne nem működő óraszerkezettel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
1353547
11256
273
Watches
Dolce & Gabbana igényes női karóra eredeti dobozában
1228750
11257
273
Watches
Art deco asztali óra, márványból, működő szerkezettel / Marble art deco watch 23x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF