Csányi Beáta - Lovas Dániel (szerk.): Magyar Aukciós Kézikönyv 2006. DecoArt könyvek 4. Budapest, 2006, Panton Bt., 362 p. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
Csányi Beáta - Lovas Dániel (szerk.): Magyar Aukciós Kézikönyv 2007. DecoArt könyvek 5. Budapest, 2007, Panton Bt., 362 p. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
Gellér Katalin: A szecessziós könyvillusztráció Magyarországon (1895-1925). A magyar sokszorosított grafika száz éve I. Miskolc,1997,Miskolci Galéria,176 p. Kiadói ragasztott papírkötés.
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.
Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1937, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírborító. A borítója foltos, a könyvben ceruzás aláhúzásokkal.
1886 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 2. évfolyam, (nem teljes, hiányos!). Stuttgart, 1886, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. Volt könyvtári példány. / Half-leather binding, in german language, with a lot...
1899 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 15. évfolyam. Stuttgart, 1899, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. A borítója kopottas, a címlapon tollal bejegyzés. Két tábla hátoldalán ceruzás rajzzal. Volt könyvtári példány. / Half-leather bi...
1896 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 12. évfolyam. Stuttgart, 1896, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. A borítója kopott, sérült. A kötése sérült. A címlapon bejegyzések. Pár lap kijár. Volt könyvtári pél...