Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 79

Csányi Beáta - Lovas Dániel (szerk.): Magyar Aukciós Kézikönyv 2006. DecoArt könyvek 4. Budapest, 2006, Panton Bt., 362 p. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13385.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

Csányi Beáta - Lovas Dániel (szerk.): Magyar Aukciós Kézikönyv 2007. DecoArt könyvek 5. Budapest, 2007, Panton Bt., 362 p. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13386.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

Gellér Katalin: A szecessziós könyvillusztráció Magyarországon (1895-1925). A magyar sokszorosított grafika száz éve I. Miskolc,1997,Miskolci Galéria,176 p. Kiadói ragasztott papírkötés.
13387.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

13388.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

Die Nackte Mann / The Naked Man. Nürnberg, [2012], Verlag für modern Kunst. Papírkötésben, jó állapotban.
13389.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Kállai Ernő: Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Bp., 1944, Anonymus. 146 p. 64 egészoldalas képpel. Színes, kiadói papírborítóban.
13390.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13391.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1937, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírborító. A borítója foltos, a könyvben ceruzás aláhúzásokkal.
13392.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Okkonen, Onni: A finn grafikusművészet. Bp., 1943, 38. számozott példány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13393.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

1886 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 2. évfolyam, (nem teljes, hiányos!). Stuttgart, 1886, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. Volt könyvtári példány. / Half-leather binding, in german language, with a lot of illustrations, with some damage, in poor condition. The year is not complete!
13394.

1886 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 2. évfolyam, (nem teljes, hiányos!). Stuttgart, 1886, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. Volt könyvtári példány. / Half-leather binding, in german language, with a lot...

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

1899 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 15. évfolyam. Stuttgart, 1899, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. A borítója kopottas, a címlapon tollal bejegyzés. Két tábla hátoldalán ceruzás rajzzal. Volt könyvtári példány. / Half-leather binding, in german language, with a lot of illustrations. The cover is worn.
13395.

1899 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 15. évfolyam. Stuttgart, 1899, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. A borítója kopottas, a címlapon tollal bejegyzés. Két tábla hátoldalán ceruzás rajzzal. Volt könyvtári példány. / Half-leather bi...

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

1896 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 12. évfolyam. Stuttgart, 1896, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. A borítója kopott, sérült. A kötése sérült. A címlapon bejegyzések. Pár lap kijár. Volt könyvtári példány. / Half-leather binding, in german language, with a lot of illustrations, with some damage, in poor condition.
13396.

1896 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 12. évfolyam. Stuttgart, 1896, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. A borítója kopott, sérült. A kötése sérült. A címlapon bejegyzések. Pár lap kijár. Volt könyvtári pél...

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF