Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Némileg kopottas, de ezt leszámítva jó állapotban.
Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása, második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Félvászon kötésben, jó állapotban.; Aldridge, James: A vadász. Bp., 1959, Európa. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Várnai György: Vadásztörténetek és mesék felnőtt gyerekeknek, a természet rajongóinak. Bp., 2003, Kétezeregy kiadó. 96 p. Kiadói keménykötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
Kézdivásárhelyi Benkő Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. Budapest, 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. A könyv elején Horthy Miklós fotójával! A borítója kopott, foltos.A gerince sérült.A kötése laza, sérült. Az elülső kötéstábla, és a védőlap foltos. A Horthy Miklós fotó védőpapírja foltos, szakadozott.