Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 96

Nitrai fejfák. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 45 p.+ 9 t. A borítót és a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. A kötése sérült, pár lap szakadt. Ritka!
13178.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Nitra Arany Könyve. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp,(Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 62+23 p. Kiadói papírkötés. A borítót Massányi Ödön, A címlapot Slamka Lajos készítette. A borítója foltos, szakadt. A lapok ázottak. Ritka!
13179.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Nitra Lelke. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 48 p.+20 t. A borítót Slamka Lajos, a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. Ritka!
13180.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság, 8+568 p.+15 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek.  A kiadói borító kopott, foltos. A lapok foltosak és pár lapon ceruzás jegyzet. Az előszó előtti lap és a hátsó védőlap kiszakadt, és Körmöczbánya térképe kijár, de maga a szöveg teljes. Volt könyvtári példány!
13181.

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság, 8+568 p.+15 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. A kiadói borító kopott, foltos. A lapok foltosak és pár lapon ceruzás jegyzet. Az előszó...

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-VI. kötet. Gazdag képanyaggal. Kiadói egységes egészvászon sorozat kötés. 6 színes térkép melléklettel. Picit kopott, a VI. kötetből a Magyarország térkép hiányzik. Ezt leszámítva jó állapotban.
13182.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

13183.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

13184.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

13185.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, 1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 404 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A borító picit kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.
13186.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

K. Leden: Kjuvatin jégmezői. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Mihalik László. Budapest , é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 244 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.
13187.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. köt. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Picit kopott, foltos, de ezt leszámítva jó állapotban.
13188.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

13189.

Rufpreis:
3 400 HUF
8,81
9,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF