Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 41

Amerikai Egyesült Államok 1893. "Kolumbiai Világkiállítás, Chicago" ezüstözött Br emlékérem, peremen "90" beütés (37,5mm) T:2- ph. USA 1893. "World's Columbian Exposition, Chicago" silver plated Br medal, on the edge with "90" mark (37,5mm) C:VF edge error
31005.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86

Amerikai Egyesült Államok 1979. "Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület" Ag emlékérem (6.95g/0.925/26mm) T:PP kis felületi karc USA 1979. "Franklin Mint Collectors Society" Ag medallion (6.95g/0.925/26mm) C:PP slightly scratched
31006.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

31007.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

Amerikai Egyesült Államok 1988. "Amerika az űrben - Fiatal asztronauták" Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1988. "America in Space - Young Astronauts" bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP
31008.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Amerikai Egyesült Államok DN Al szerencsehozó zseton, benne 1949D 1c Br érme (35mm) T:2 USA ND Al luck jeton with 1949D 1 Cent Br coin (35mm) C:XF
31009.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - 1770. április 28. Partraszállás Botany Bay-nél - Cook először lép ausztrál földre" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (21g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis oxidáció Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - 28 April 1770 The Landing at Botany Bay - Cook first sets foot on Australian soil" gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (21g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small corrosion
31010.

Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - 1770. április 28. Partraszállás Botany Bay-nél - Cook először lép ausztrál földre" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (21g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis oxidáció Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - 28 April 1770 The Landing at Botany Bay - Cook first sets foot on Australian soil" gilt Ag commemorative medal, marked at th...

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

31011.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Ausztria 1873. "Világkiállítás Bécs 1873" fém emlékérem (52mm) T:2-,3 durva ph. Austria 1873. "World Exhibition Vienna 1873" metal commemorative medal (52mm) C:VF,F strong edge errors
31012.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Austria DN "Adagio" Br plakett. Sign.:Stefan Schwartz (78x79mm) T:2 lyuk. Austria ND "Adagio" Br plaque. Sign.: Stefan Schwartz (78x79mm) C:XF hole
31013.

Rufpreis:
3 400 HUF
8,81
9,71

Csehszlovákia 1987. "20 éves a Kassai Éremgyűjtő Csoport 1967-1987" szlovák nyelvű kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechslovakia 1987. "20th Anniversary of the Kosice Numismatic Collectors Group 1967-1987" Slovakian language double sided Br commemorative medal (70mm) C:XF
31014.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

Észtország 1970. "Tallinn anno 1154" Br emlékplakett eredeti tokban (78mm), szennyezett + Hollandia 1986. "Sportközösség 1985 / Flamand Közösség" Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:2-,1 Estonia 1970. "Tallinn anno 1154" Br commemorative plaque in original case (78mm), dirty + Netherlands 1986. "Sport Community 1985 / Flemish Community" Br commemorative medallion in original case (50mm) C:VF,UNC
31015.

Rufpreis:
700 HUF
1,81
2,00

Franciaország 1878. "Nemzetközi Világkiállítás 1878 - Párizs" Br emlékérem, hátoldalon csavaros rögzítővel. Szign.: Chaplain (68mm) T:2 ph. France 1878. "Exposition Universelle Internationale de 1878 - Paris" Br commemorative medal, with screw mounting on backside. Sign.: Chaplain (68mm) C:XF edge error
31016.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF