Keramiken Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1397542
11065
274
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cowboy fiú, festett mázas kerámia, jelzett, m:14 cm. 1305544
11066
274
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos halas váza, mázas festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:21 cm
1401479
11067
274
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka falitál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:28 cm 1401481
11068
274
Art-ceramics
MHW majolika retro váza, mázas kerámia, jelzett, m:26 cm 1397946
11069
274
Art-ceramics
Mázas kerámia váza, jelzett, 23x11cm
1397991
11070
274
Art-ceramics
Forelgn sörös korsó, kerámia, jelzett, kopottas, 17cm 1353141
11071
274
Art-ceramics
Lux jelzéssel: Vidor lámpa, kerámia, nem kipróbált állapotban, lepattanásokkal, 28x24cm
1401843
11072
274
Art-ceramics
Elefánt kaspó, festett kerámia, jelzés nélkül, m:27 cm, h:33 cm 1401813
11073
274
Art-ceramics
Biletzky jelzéssel: Szentcsalád falikép. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 11,5×11 cm
1401875
11074
274
Art-ceramics
Habán kaspó múzeumi replikája, sérült, m: 20 cm, d: 20 cm
1401488
11075
274
Art-ceramics
Retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m:32,5 cm 1376877
11076
274
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos kerámia dísztál, lepattanással, matricával jelzett, 19x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF