[Jean-Jacques] Fillassier (1745-1799): Eraste, ou L'Ami de la jeunesse. Paris, 1775, Vincent, VIII+592 p. Harmadik kiadás. Korabeli bőrkötés. Francia nyelven. A borítója kopott, a kötése sérült. / Leather-binding, in french language. Third edition.The cover is worn, and binding is damaged.
Atlas Polskich Strojów Ludowych XIV. Franciszek Kotula: Strój łańcucki. Wrocław, 1955, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
Atlasu Polskich Strojów Ludowych XIX. Janusz Kamocki: Strój sandomierski. Wrocław, 1957, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
Karl von Rotteck: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeiten. I-X. Braunschweig, 1854-55, Verlag von George Westermann. Hat kötetben. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.