Wege nach Paris und Berlin. Ungarische Malerei der 20er und 30er Jahre. [Szerk.: Kurucz Gyula]. Berlin, 1995, Haus Ungarn. Papírkötésben, jó állapotban.
Beaupré Miller, Olive: Little Pictures of Japan. Chicago/Toronto, 1925. The Book House for Children. Mesék egész oldal illusztrációkkal. Egészvászon kötésben, kopásokkal / Tales with page illustrations, iIn full linen binding with some wear.
Sz. Koroknay Éva: Magyar reneszánsz könyvkötések. Művészettörténeti füzetek 6. Budapest, 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér, egészoldalas képekkel. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.
A Magyar Turista Szövetség és Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület Nemzetközi Alpin Képkiállítása. Budapest, 1930. március 22. - április 22. Bp., [1930], Magyar Turista Szövetség Előkészítőbizottsága. Számos fekete-fehér illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
Tömörkény István: Népek az ország használatában. Budapest, 1917, Táltos Kiadás. Kopottas félvászon kötésben, 284 p. Első kiadás! Móricz Zsigmond előszavával.