Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1045062
13535
274
Books: Architecture, Art
Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui.
1045493
13536
274
Books: Architecture, Art
1031954
13537
274
Books: Architecture, Art
Barát Béla, Éber László, Takács Zoltán, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története.
Budapest, 1926, Világirodalom - Weiler. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
1029514
13538
274
Books: Architecture, Art
1221425
13539
274
Books: Architecture, Art
Győző Vörös: Temple on the Pyramid of Thebes. Bp., 1998, Százszorszép. Kiadói keménykötésben.
1251123
13540
274
Books: Architecture, Art
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb sérülés.
1253555
13541
274
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
1253557
13542
274
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
1250282
13543
274
Books: Architecture, Art
Suhai Pál: Irodalom és művészet az alteritás korában. Művészet- és művelődéstörténeti album. Bp., 2003, Holnap. Kiadói modern keménykötésben.
1336125
13544
274
Books: Architecture, Art
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. 1106 képpel és 20 színes táblával. Bp., 1943, Dante. 464 p. 20 t.(színes). Kiadói, kissé sérült, megvetemedett félvászonkötésben. 1335771
13545
274
Books: Architecture, Art
A csillagok örökké élnek. Inkey Tibor színészportréi. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Felvágatlan példány! Papírkötésben, néhány lap kijár.
1334660
13546
274
Books: Architecture, Art
Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban I-II. Bp, 1896, MTA. Kiadói, enyhén sérült, foltos egészvászon sorozatkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF