13546.
274. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban I-II. Bp, 1896, MTA. Kiadói, enyhén sérült, foltos egészvászon sorozatkötésben.