13506.
274. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.