13523.
274. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding.