13542.
274. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.