13519.
274. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kabdebo Gyula (szerk.): Az Építőművészet Története I. Kötet: Ókor. Budapest, 1903, Magyar Mérnök- És Építész-Egylet, 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva. Nem jelent meg több a sorozatból. A gerince kopottas.