1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1848-1948 Száz év a szabadságért. Szerk. Szendrő Ferenc. Bp., 1948, Dolgozók Kultúrcsoportja. Kiadói sérült félvászonkötésben.