1869. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 apró zománchiány Hungary 1869. "Silver Merit Cross with the Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with makers mark "[WILH.] KUNZ - WIEN X" on the ring C:XF tiny enamel missing NMK 222/223.
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag + Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal, a kettő egy sárga-fekete mellszalaggal együtt összevarrva T:2-,2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon + German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger V...
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, karikán csillag jelzéssel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel, sérült eredeti tokban T:2,2- kis zománchiba és patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on a war ribbon" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with star mark and with "WILH. KUNZ - WIEN X" makers mark on the ...