Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Némileg kopottas, de ezt leszámítva jó állapotban.
Vadászati témájú könyvek, 5 db: Vadjaink. Budapest, é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói papírmappában. 18 db vadállatokat ábrázoló nyomtatvány. Jámbor János: Szarvasnász. Budapest, 1978, Táncsics Könyvkiadó. Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány. Egy lap kijár. Tolnai Kálmán: Vadászoknak horgászoknak. Budapest, 1985, Népszava Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Volt k...
Várnai György: Vadásztörténetek és mesék felnőtt gyerekeknek, a természet rajongóinak. Bp., 2003, Kétezeregy kiadó. 96 p. Kiadói keménykötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
Moldován Tamás (szerk.): Vadászat Magyarországon. Budapest, 1980, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 242 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói picit szakadt papírborítóban.
Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Budapest, 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.